آزمون جامع دوم آموزش مامایی

video

آزمون‌های جامع و شبیه‌سازی شده هفت استاد گلبان

  ویژه داوطلبان شرکت در:
  1. کنکور کارشناسی ارشد آموزش مامایی سال 1399
  2. کنکور کارشناسی ارشد مشاوره در مامایی سال 1399
  3. درس منحصرا زبان برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علو م پزشکی سال 1399
عزیزان توجه داشته باشید که داوطلبان در گروههای مامایی می‌بایست از یک یا هر دو درگاه رشته مورد علاقه خود (آموزش مامایی و یا مشاوره در مامایی) وارد این آزمون شوند و داوطلبان سایر رشته های علوم پزشکی باید فقط از طریق درگاه منحصرا درس زبان وارد آزمون شوند. در داخل صفحه آزمون هر رشته، سوالات مربوط به همان رشته بارگذاری شده اند. مثلا در رشته مشاوره در مامایی سوالات درس روانپزشکی همراه با سایر دروس با احتساب ضرایب استاندارد کنکور بارگذاری شده اند و در این گروه درس جنین شناسی و داخلی جراحی وجود ندارد و برعکس در گروه آموزش مامایی درس روانپزشکی وجود ندارد و سوالات دروس جنین شناسی و داخلی جراحی بارگذاری شده اند. همچنین در درس منحصرا زبان فقط سوالات زبان انگلیسی به تنهایی وجود دارند که این بخش برای علاقه مندان سایر رشته های علوم پزشکی است که می خواهند فقط سطح دانش زبان ارشد خود را اندازه گیری کنند. توجه داشته باشید که درس زبان انگلیسی در هر سه گروه مشترک هست.  

تاریخ و نحوه برگزاری آزمونها:

این آزمونها در دو نوبت در تاریخ 5 تیر و 5 مرداد 99 از طریق سامانه آنلاین آزمون گلبان در نشانی   golbanpub.com   برگزار خواهند شد و شما فرصت خواهید داشت تا با بررسی، انتخاب و خرید هر آزمون در آن شرکت کنید.   پس از برگزاری آزمون 5 تیر  در تاریخهای اعلام شده در سایت گلبان، همایشهای دروس مختلف توسط 7 استاد مامایی گلبان برای شما بصورت آنلاین برگزار خواهند شد. در این همایشها اساتید نکات مهم کنکوری را به شما ارائه خواهند داد و امکان پرسش و پاسخ نیز وجود خواهد داشت که به برخی از سوالات کلیدی و مهم بصورت آنلاین و الباقی سوالات نیز دسته بندی شده و به آنها بصورت آفلاین در سایت گلبان پاسخ داده خواهد شد. پس از برگزاری هر همایش، آزمون تک درس همان درس نیز برای شما بصورت رایگان برگزار خواهد شد تا با پاسخدهی به سوالات مطروحه بتوانید میزان پیشرفت خود را بسنجید. پس از پایان همایشها، مجددا در تاریخ 5 مرداد آزمون شبیه سازی شده دیگری برای شما ترتیب داده ایم که می توانید آن را انتخاب کنید و در آن شرکت کنید. نتیجه این آزمون و قیاس آن با آزمون 5 تیر، سیر تلاش شما را در یک ماهه گذشته و در کنار اساتید گلبان به شما نشان خواهد داد. تلاش ما در مجموعه آموزشی گلبان این هست که با ارائه بهترین خدمات بتوانیم تا لحظه آخر در کنار شما باشیم.
سایر موارد:
  1. تمامی آزمونها و همایشهای گلبان بصورت انفرادی قیمت گذاری و ارائه خواهند شد و شما می توانید در هر کدام از این آزمونها و یا همایشها مطابق با نیاز خود شرکت کنید.
  2. برای دوستانی که در همایش هر درس شرکت می کنند آزمون همان درس بصورت رایگان برگزار خواهد شد.
  3. آزمون تک درس برای افرادی که در همایش شرکت ‌ندارند برگزار نخواهد شد.
با امید موفقیت شما در کنکور کارشناسی ارشد سال 1399 مرکز آموزش گلبان

مواد امتحانی

بیماری‌های داخلی جراحی

مباحث بهداشت

بارداری و زایمان و بیماری‌های زنان

زبان انگلیسی

جنین‌شناسی

بیماری‌های نوزادان

خرید اشتراک این آزمون